Meie partneriteks on kolm Saksa ettevõtet, mis tegelevad võrkude planeerimise, konsulteerimise,  ehitamise ja haldamisega. Meie geoinfo ja sideprojekteerimise spetsialistidest koosnev Eesti meeskond on tugev ja mitmekülgne.
Aastrix GmbH asutasid 2004. aastal telekommunikatsiooni-,  tarkvara/IT- ja finantssektori eksperdid. Meeskonna infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni spetsialistidel on oma valdkonnas tugev majanduslik ja tehniline taust.

Tele-Kabel-Ingenieurgesellschaft mbH konsulteerib, planeerib, ehitab ja opereerib FTTx võrke ning arendab sidevõrkude planeerimise tarkvara.  
NET tooteperekond on TKI tarkvara-rakendus automaatseks võrkude planeerimiseks, projekteerimiseks ja halduseks.

Voss Telecom Services GmbH  - alates selle loomisest 2001. aastal on Voss spetsialiseerunud kaasaegsete telekommunikatsioonivõrkude ehitamise ja käitamise teenuste pakkumisele. 
Kalle Veedla on töötanud telekommunikatsioonivõrkude  valdkonnas üle 20 aasta, müügiinseneri, müügijuhi, projektijuhi ja võrguarhitektina Ericssonis.
Alustas kõnesidelahendustest, seejärel müünud IP ja juurdepääsuvõrkude seadmeid, viimased 8 aastat tegelenud fiiberoptiliste võrkude toodete, lahenduste, projekteerimise, seadustamise ja dokumenteerimisega.

Regio OÜ loob kaarte, kogub, töötleb ja visualiseerib ruumiandmeid alates aastast 1989. Regio pakub teenuseid kaardilahenduste, logistika, planeerimise ja optimeerimise valdkonnas.